M&R Logistics

Specjaliści rynku TSL

Codziennie zmagamy się z trudami Waszych zleceń abyście mogli czerpać

maksimum korzyści ze współpracy z nami.

SZEROKA OFERTA

Wszystkie usługi

w jednym miejscu

Firma M&R Logistics działa na rynku od 1996 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu spedycji, organizacji procesów transportowych oraz zagadnień logistycznych co sprawia, że jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług TSL.

LIDERZY RYNKU

Ciężko pracujemy

na pozycję lidera

Od początku działalności systematycznie pracujemy na pozycję lidera, otwartego na zmiany dokonujące się na rynku. Naszym celem jest budowa długofalowych, trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z klientami. Bogate doświadczenie, znakomita kadra pracownicza oraz wykorzystywanie najnowszych rozwiązań, pozwalają nam podejmować strategiczne decyzje, dzięki którym stale utrzymujemy najwyższą jakość usług

SZEROKIE HORYZONTY

Czym się zajmujemy?

Transport międzynarodowy

Świadczymy usługi transportowe na terenie całej UE. Posiadamy obszerną flotę pojazdów gotową do przewozu każdego ładunku.

Logistyka

Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy w ciągu wielu lat działalności całkowicie profesjonalnie możemy realizować usługi logistyczne w pełnym zakresie.

Magazynowanie

Rozbudowana infrastruktura techniczna zapewnia nam szybkość i niezawodność działań w zakresie składowania wszelkiego rodzaju towarów.

SZYBKI KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

zawsze dyspozycyjni

Jesteśmy zespołem pasjonatów z branży TSL. Nasze zaangażowanie wynika z chęci rozwoju osobistego i niesienia pomocy naszym klientom, dzięki czemu wszystkim naszym Klientom gwarantujemy najwyższy poziom zaangażowania.